Internetinė svetainė – tai Jūsų įvaizdžio dalis.  Kad verslas sėkmingai funkcionuotų, savo veiklą būtina tinkamai pateikti internete.  Tačiau, kad Jūsų reprezentacinė svetainė atliktų savo darbą – tai skatintų Jūsų įmonės pardavimus, ji turi būti tinkamai sukurta. Nuolat sekame vartotojų lūkesčius ir dirbdami su Jumis galime sukurti optimaliausią sprendimą Jūsų verslui. Internetinių svetainių kūrimas – tai tas kuo gyvename!

Kuo mes išskirtiniai ? 

  • Atidžiai išklausysime Jūsų norus, išanalizuosime Jūsų konkurentus ir tik tada pateiksime Jums tinkamiausius sprendimus.
  • Suteiksime pinigų gražinimo garantiją, jei Jums mūsų darbas netiks Jus už jį galėsite nemokėti. Taip užtikriname maksimalų saugumą.
  • Sukursime internetinį puslapį su visame pasaulyje gerai žinomomis turinio valdymo sistemomis ir apmokysime Jus naudotis (paruošime individualų puslapio naudojimo video).
  • Mes Jūsų nepaliksime vienu su naujai sukurtu internetiniu puslapiu, o priešingai padėsime pasirūpinti nauja svetaine ir stengsimės, kad Jūsų pozicijos nuolat augtu.

Greita užklausa

Internetinių svetainių kūrimas

Mes siūlome:

  • Reprezentacinę svetainę, kuri profesionaliai pateiks norimą informaciją ir leis vartotojui patogiai naudoti ir atlikti Jūsų norimus veiksmus.
  • Nedideles darbų kainas ir aukštą darbų atlikimo kokybę.
  • Visada greitai ir operatyviai sukursime internetinę svetainę, taip taupysite savo laiką ir gausite maksimalų rezultatą.
  • Supratingumą. Kad ir kas nutiktu bandysime išspręsti susidariusią situaciją ir pateikti geriausius sprendimus.
  • Patogius atsiskaitymo būdus. Apmokėjimas su sąskaita faktūra.

wp-admin

Demo internetinio puslapio prisijungimas:

Vartotojo vardas: demo
Slaptažodis: demo

Tai demonstracinės internetinės svetainės administracinė aplinka. Čia galite peržiūrėti standartines funkcijas. Demonstracinėje internetinėje svetainėje dauguma redagavimo teisių yra apribota.

wp-pagrindinis

Demonstracinė internetinės svetainės išvaizdą. Tai  šablonas su standartinėmis funkcijomis. Užsisakius internetinės svetainės kūrimą tiek dizainas, tiek funkcionalumas priderinamas prie Jūsų poreikių.

Naudojama WordPress profesionali internetinės svetainės valdymo sistema. Tai labai funkcionalus, modernus, lengvai administruojamas internetinis puslapis.

Internetinės svetainės sudedamosios dalys
Turinio valdymo sistema
Naudojimo apmokymas
Kontaktinė forma
Nuotraukų galerija
Patogi navigacija
Informacijos sukėlimas
Google žemėlapis
Google Analytics įrankis
Vidinis puslapio optimizavimas (SEO)
Tinklaraščio (blogo) modulis 
Prisitaikantis dizainas (Responsible)
Socialinių tinklų įdiegimas
Išskirtinis funkcionalus dizainas
Svetainės talpinimas
Unikalus elektroninis paštas
Jūsų norimas domenas

Ir daugybė kitų funkcijų priklausomai nuo norų