Elektroninė parduotuvė tai puiki galimybė pradėti verslą be didelių investicijų arba efektyviai praplėsti savo verslo galimybes. Tačiau bet kokia elektroninė parduotuvė tikrai neatliks savo darbo jei ji bus nematoma internete  ar vartotojas nesupras pirkimo eigos. Elektroninių parduotuvių kūrimas – tai sudėtingas darbas, kurį stengiamės atlikti be priekaištų. Tai garantuoja Jūsų veiklos sėkmę!

Greita užklausa

admin-aplinka
Demo el. parduotuvės prisijungimas:

Vartotojo vardas: demo
Slaptažodis: demo

Tai demonstracinės elektroninės parduotuvės administracinė aplinka. Čia galite peržiūrėti visas galimas funkcijas. Demonstracinėje elektroninėje parduotuvėje redagavimo teisės apribotos.

el.parduotuves-pradzia

Demonstracinės elektroninės parduotuvės išvaizda. Tai standartinis šablonas su standartinėmis funkcijomis. Užsisakius elektroninę parduotuvę tiek dizainas, tiek funkcionalumas priderinamas prie Jūsų poreikių.

Naudojama Opencart profesionali elektroninės parduotuvės valdymo sistema. Tai labai funkcionali, moderni, lengvai administruojama elektroninė parduotuvė.

Mūsų siūlomos standartinės parduotuvės funkcijos: 

Turinio valdymo sistema

Mes naudojame visame pasaulyje pripažintas sistemas, kurios leis patiems lengvai administruoti elektroninę parduotuvę

Apmokymas naudotis sukurta svetaine

Sukūrus elektroninę parduotuvę mes visada pateiksime naudojimo dokumentaciją (individualų el. parduotuvės naudojimo video) ir apmokysime tinkamai naudotis el. parduotuve, bei esant neaiškumams atsakysime į visus klausimus

Prekių / paslaugų katalogas

Pagal Jūsų norus sukursime prekių paslaugų katalogą, bei pritaikysime prie vartotojo lūkesčių, kad elektroninė parduotuvė būtų lengvai naudojama ir efektyvi

Kontaktinė forma

Parduotuvėje bus sukurta norima kontaktinė forma, kad esant poreikiui klientai visada galėtų su Jumis susisiekti

Patogi navigacija (meniu)

Patogi navigacija yra vienas iš kertinių geros parduotuvės bruožu. Tai bus užtikrinta.

Klientų registracija

Kliento registracija svarbi pirkimo proceso dalis. Užsiregistravęs klientas gali stebėti savo užsakymų statusus, bei atlikti naujus užsakymus panaudojant seniau įvestą informaciją.

Automatinis užsakymo siuntimas/ automatinė sąskaita-faktūra

Pirkėjui nusipirkus prekę el. parduotuvė automatiškai sugeneruoja sąskaitą ir nusiunčia apmokėjimo sąskaitą arba nukreipia į banką tolimesnei apmokėjimo eigai.

Įjungta/išjungta prekė

Ši funkcija leidžia lengvai administruoti elektroninės parduotuvės prekes. Pasibaigus prekių likučiui galima lengvai jas paslėpti, o papildžius prekių asortimentą jas vėl greitai iškelti.

Skirtingos administratorių teisės

Jei Jus norite paskirstyti el. parduotuvės administravimo darbus keliems žmonėms tai galite padaryti, priskirdami skirtingas funkcijas, skirtingiems žmonėms, kurie galės prieiti tik prie jiems pavestų funkcijų.

Kainų kitimas

Jei jus galite parduoti prekes dideliais kiekiais ir nuo kiekio priklauso kaina, tai ši funkcija leidžia lengvai tai įgyvendinti.

Nuolaidų taikymas

Prekių išpardavimai, įvairios taikomos nuolaidos tapo vienas iš pagrindinių pardavimo skatinimo įrankių. Ši funkcija leidžia pateikti taikomas prekių nuolaidas.

Prekės atvaizdavimas sąrašu/tinkleliu

Priklausomai nuo el. parduotuvės dizaino prekės yra atvaizduojamos sąrašo tipu arba tinkleliu. 

Papildomi pasirinkimai prekėms

Prekės gali turėti įvairių modifikacijų. Pavyzdžiui džemperis – juodas, baltas, rudas ir kt. Ši funkcija leidžia tinkamai pateikti Jūsų turimus variantus.

Svetainės talpinimas

Mes siūlome pasirūpinti ir jos talpinimu moderniame serveryje.

Sukursime elektroninį paštą

Sukursime jums norimus el. paštus su Jūsų turimu domenu (internetiniu vardu) Pvž. :vardas@jūsų-vardo-adresas.lt

Domeno registravimas

Tai Jūsų internetinis adresas, kuriuo Jus busite pasiekiami internete pvž: www.jūsų-vardo-adresas.lt Mes viskuo pasirūpinsime ir jums nereikės galvoti kaip tai atlikti.